Střední škola uměleckořemeslná Plzeň, vzdělávání dětí, výuka

Vybíráte základní či střední školu se zaměřením na umělecká řemesla pro své dítě v Plzni a okolí? Vyzkoušejte naši školu.

Základní škola v Plzni, uměleckořemeslné obory, volnočasové aktivity

Statní střední škola Oselce nabízí výuku v tříletých oborech zakončených výučním listem a čtyřletých oborech zakončených maturitní zkouškou. Střední škola Oselce má bohatou tradici a dobrou materiální základnu pro výuku řemeslných kovo a dřevo oborů.

Studovat u nás můžete v těchto oborech:

Tříleté učební obory pro žáky a žákyně ze ZŠ:

Čtyřleté studijní obory pro žáky a žákyně ze ZŠ

Studenti mají možnost ubytování v domově mládeže, kde je zajištěno také jejich stravování.

Internátní základní škola Blovice zajišťuje výuku a vzdělávání dětí od 1. do 9. třídy. Snažíme se vytvářet příjemné klima, tak aby se zde všichni cítili příjemně.

Více informací naleznete na našich webových stránkách. Sídlíme v obci Oselce, okres Plzeň-jih.

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.